Nāves salas laivu rogainings 2018 14.09.2018
14.09.2018
Daugmale

Start:11:30:00
Sunset:20:00:00
Sunrise:08:00:00
ROGAIN1
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
142TV ELITA Jānis Blanks
Kristaps Epners
2:09:59
183
0
183 TV:1.
221TV Resnais Susurs Māris Avotiņš
Raivo Bauze
2:39:10
183
0
183 TV:2.
316TX Lampā Elita Poplavska
Didzis Rozenbergs
2:43:06
183
0
183 TX:1.
413TV Pa 2. bataljona pēdām Juris Šinke
Andris Šinke
2:56:43
183
0
183 TV:3.
535TX Ezītis Jānis Nāgelis
Inese Nāgele
2:46:12
176
0
176 TX:2.
610TX RunForFan Raivis Indrāns
Anna Rubene
2:56:55
176
0
176 TX:3.
723TV TPF Ainārs Šiliņš
Mārtiņš Rauziņš
2:33:33
175
0
175 TV:4.
85TV Metam mieru! Mārcis Smalkais
Kristaps Ķemme
Artūrs Smalkais
2:40:37
172
0
172 TV:5.
936TX Kloķvārpsta Kristīne Krista
Dāvis Zelmenis,
Deivs Georgijs
2:40:25
170
0
170 TX:4.
106TX Ašie burkāniņi 2 Aivars Lesničenoks
Mudīte Lesničenoka
Jānis Lesničenoks
2:53:59
165
0
165 TX:5.
1124TX Bargais pļāvējs Lienīte Līce
Ivars Veisbuks
Normunds Andersons
2:57:34
163
0
163 TX:6.
1211TX Banderseribegavanas traktoristi Valts Ulmanis
Ilvija Jakāne
Haralds Ulmanis
2:56:02
159
0
159 TX:7.
138TX Siļķēni Toms Eglijs,
Odeta Rimšele,
2:40:45
157
0
157 TX:8.
1425TF Zilā vaļa dziesma Sandijs Gabrāns,
Valdis Gabrāns,
2:53:53
155
0
155 TF:1.
1534TX Jūrskolas kandidāti Lauma Muceniece
Gatis Midrijānis
2:52:02
154
0
154 TX:9.
1632TF Neķer kreņķi! Artūrs Beļūns
Elīza Beļūna
Kārlis Beļūns Paula Beļūna
2:53:02
138
0
138 TF:2.
174TF Ašie burkāniņi 1 Dainis Rimšāns
Ruta Rimšāne
Katrīna Rimšāne
3:01:36
140
-2
138 TF:3.
1839SUP Slapjie Dēļi Mārtiņš Ansons
Agnese Otto
Andris Bulavs
2:46:48
135
0
135 SUP:1.
1922TS Bumbierīši Dace Zvīdriņa
Alma Vītola
2:39:55
128
0
128 TS:1.
209TX Brālis Gulbis Liene Gulbe
Agnese Mūrniece
Jānis Gulbis
2:53:35
127
0
127 TX:10.
2130TX DL Būve Jānis Krūmiņš,
Ilze Branta,
Anna Šmite,
2:54:32
120
0
120 TX:11.
2229TX Komandas nosaukums Vitālijs, Osadčuks,
Māris, Puzāks,
Aina, Tomsone,
Sandra, Rakickaite,
2:56:14
119
0
119 TX:12.
2337TX Laura ar Ivaru & Co Simona Purmale,
Edgars Kišuro,
Laura Meija,
Ivars Auce,
2:55:36
118
0
118 TX:13.
2428TF Nesteidzīgie Minči Kārlis Vidvuds Mincis
Dzintars Mincis Eduards Teodors
Irbe Adele Zane Brauere-Mince
2:51:33
113
0
113 TF:4.
-2TV Čau, mazā! Artis Spertāls
Jānis Vītoliņš
Roberts Veselauskis
Artūrs Prozuments
3:39:07
103
0
LATE
ROGAIN2
PlaceNRClassName MembersTime
Points
Penalty
Result Place in class
17SV Naids Edgars Jurjāns
Mārtiņš Krūze
2:02:26
175
-3
172 SV:1.
227SX Čop Čop Čop Gunts Šmaukstelis
Gunita Sprūde
2:00:32
154
-1
153 SX:1.
318SX Bez Stresa Viesturs Šlosbergs,
Lāsma Šlosberga,
1:59:29
150
0
150 SX:2.
438SV keine ahnung JĀNIS UPMALIS
ĢIRTS SARJA
2:00:12
150
-1
149 SV:2.
515SV Rumakss Arnis Kalniņš
Juris Kauliņš
2:00:24
141
-1
140 SV:3.
641SV VNK Kaspars Blekte
Kārlis Dzalbs
1:59:21
134
0
134 SV:4.
733SS Ievas sēņo Ieva Nāgele
Ieva Ozolniece
1:57:14
127
0
127 SS:1.
817SF airesana.lv Ieva Balode Jānis Balodis
Emīls Balodis Kate Balode
1:59:48
127
0
127 SF:1.
931SX IBE Edgars Vītols
Ieva Jankevica
1:59:51
126
0
126 SX:3.
1012SV Tērauds Mārtiņš Peisenieks
Kalvis Silgals
1:57:37
117
0
117 SV:5.
1119SX Rīga-Rīga Arvīds Ozoliņš
Līga Urme
1:58:34
112
0
112 SX:4.
1226SV Strimalas Arno Līcis
Māris Avotiņš
1:55:34
97
0
97 SV:6.
1340SX BEBRI IMANTS DAUGULIS
GUNA DAUGULE
2:00:43
94
-1
93 SX:5.
1420SS LĪDACIŅAS Anna Vanaga,
Linda Miķelsone,
1:56:18
91
0
91 SS:2.

Orientēšanās klubs "Alnis" Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com